Webdesign

Nabízíme zhotovení webových aplikací podle specifických požadavků zákazníka, nebo Vám pomůžeme zprovoznit web na již hotovém, zakoupeném nebo volně šiřitelném redakčním systému nebo šabloně. Při vývoji používáme nejnovější trendy a standardy pro tvorbu webových aplikací, jak po stránce technického zpracování, tak po stránce návrhu a designu. Díky spolupráci s třetími stranami na grafickém zpracování, jsme schopni vytvořit webovou aplikaci v krátké době při vysoké kvalitě zpracování.

Technologie

Využíváme převážně technologie firmy Microsoft, jak pro vývoj aplikací, tak pro nasazení na hostingových serverech. Naše webové aplikace využívají tyto technologie:

  • .NET
  • ASP.NET 4.0
  • MS SQL, T-SQL
  • C#
  • LINQ
  • ADO.NET Data services
  • AJAX
  • XHTML
  • CSS

Reference

Internetový obchod MixBox - www.mixbox.cz

Komplexní vyhotovení e-shopové aplikace. Pro administraci je použit vlastní systém pro správu obsahu ErisCMS.
Prezentace dealera kosmetiky Genesa s jedonuchým e-shopem - www.genesa.cz

Prezentace obchodního zástupce firem s kosmetikou a jednoduchý objednávkový systém.
Arol s.r.o. - www.arol.cz

Jednoduchá webová prezentace firmy.


Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Pelikán - www.akpelikan.cz

Prezentace advokátní kanceláře s použitím flashového menu. Pro lepší strojovou čitelnost, nebo pro uživatele bez možnosti zobrazit flash, je flashové menu automaticky nahrazeno statickým.


Realitní kancelář Reality Kralupy - www.realitykralupy.cz

Stránka realitní kaceláře, která je propojená s portálem rkservis.cz. Změny provedené v profilu rkservis.cz se automaticky promítají na stránku klienta.Realitní portál RK Servis - www.rkservis.cz

Protál rkservis.cz byl naprogramován na technologii ASP.NET 3.5. Hojně využívána technologie LINQ pro přístup do databáze MS SQL 2008. Svoje uplatnění nalezl také AJAX, který uživateli zpříjemňuje používání webu. Tento web nebyl dělán pro zákazníka, ale naše společnost ho sama provozuje.

Produktový web Laparen - www.laparen.cz

Web sloužící k propagaci výrobku Laparen byl později doplněn o mini e-shop. V současné době je již opět funkčnost webu omezena na propagaci a prodej výrobku Laparen a jeho prodej. Stránka je vyhotovena ve dvou jazycích.

Cenové podmínky

Cenovou kalkulaci provádíme pro každý projekt individálně podle složitosti. U některých projektů tvoří vysoký podíl na ceně grafické práce, fotografie z fotobank a jiné služby třetích stran. Díky znalosti trhu a spolupráci s několika partnery v oboru jsme schopni velmi výrazně snížit cenu za tuto část služby. Pro dotaz na tvorbu webové prezentace použijte náš kontaktní formulář zde…

 
TOPlist