Vzdělávací instituce

Stolní počítače a notebooky

Pro školy nabízíme cenově dostupné sestavy značkových výrobců, nebo jednoduché sestavy Raptor Computer. Počítače jsou připraveny na nasazení ve školní síti, mohou být dodány se softwarem, který omezuje práva uživatelů (zakázané weby, nebezpečné funkce) nebo s aplikací, která umožňuje vysílání z hlavního počítače na jednotlivé stanice.

Audiovizuální pomůcky

V naší nabídce naleznete různé audiovizuální pomůcky vhodné pro školství jako jsou digitální projektory, tablety, nebo velkoplošné obrazovky propojené s PC. Nejnovější pomůcky vhodné pro výuku jsou elektronické tabule, které i přes svojí poměrně vysokou cenu nacházejí uplatnění ve stále větším množství škol.

Server a síť

Velkou výhodou pro studenty i pedagogy je volný přístup k bezdrátové síti v prostorách školy. Zajistíme vše potřebné od prvotního návrhu až po realizaci bezdrátové sítě včetně zabezpečení. Vzhledem k vysoké ceně serverů a především software pro ně, vybíráme server tak, aby co nejméně zatížil rozpočet školy. Často využíváme OpenSource software, nebo našim zákazníkům zajistíme výhodné licence pro školský sektor.

 
TOPlist