Řešení na míru

Vlastní konfigurace serveru nebo vlastní server

Do nabídky dedikovaných serverů jsme zahrnuli pouze příklady konfigurací, které jsou obvykle poptávány. Pro zákazníky, kteří potřebují například větší úložnou kapacitu nebo úplně jiný druh serveru, dodáme řešení na míru, kde si zákazník vybere libovolnou konfiguraci, která vyhovuje jeho požadavkům.Pro zvláště náročné projekty jsme schopni nabídnout i více jak dvouprocesorové servery a to jak na platformě Intel tak AMD. Vzhledem k tomu, že AMD nabízí až šestnáctijádrové procesory, můžete docílit s čtyřprocesorovým systémem až 64 jader v jednom serveru za rozumnou cenu. Na platformě Intel lze docílit až 80 jader v jednom systému s osmi desetijádrovými procesory E7.

Víceprocesorové servery

Pro zvláště náročné projekty jsme schopni nabídnout i více jak dvoujádrové servery a to jak na platformě Intel tak AMD. Vzhledem k tomu, že AMD nabízí až šestnáctijádrové procesory, můžete docílit s čtyřprocesorovým systémem až 64 jader v jednom serveru za rozumnou cenu. Na platformě Intel lze docílit až 80 jader v jednom systému s osmi desetijádrovými procesory E7.

1 1

Víceprocesorové servery SuperMicro.


Disková pole

Pokud potřebujete k serveru velkou diskovou kapacitu, nebo chcete mít úložiště odděleno od serveru, nabízíme řešení v podobě diskových polí SAN, NAS, případně DAS. Disková pole jsou také využívána jako zálohovací stroje pro velké objemy dat z mnoha serverů najednou.

1 1

Disková pole SAN, vlevo HP, vpravo QSAN.


GPU výpočetní servery - nVidia Tesla apod.

informace na vyžádání


Platforma ORACLE (dříve SUN)

informace na vyžádání


 
TOPlist