Podnikatelé a profesionálové

Stolní počítače a notebooky

Pro podnikatele nabízíme především značkové stolní počítače a notebooky třídy Business. Oproti běžným domácím počítačům vynikají vyšší spolehlivostí, delší životností a hlavně rychlým servisem do druhého dne po dobu až 5 let. Pro profesionály nabízíme ultra výkonné pracovní stanice s dvěma 4-jádrovými procesory a profesionálními grafickými jednotkami nVidia Quadro nebo ATI FireGL popř. výpočetními jednotkami nVidia Tesla.

Periferie

Na základě vašeho měsíčního počtu tisků Vám doporučíme tiskárnu, která Vám ušetří nejvíce peněz a zároveň bude spolehlivě fungovat. I zde je možné zajistit servis od výrobce do druhého dne až po dobu 5 let. Vedle běžných monitorů od základních až po nejvyšší třídu grafických monitorů zajistíme i vícemonitorové řešení (až 8 monitorů) na jednom PC. Například i při běžné práci dva monitory vysoce zvyšují produktivitu práce.

Záloha dat a bezpečnost

To, co je ve Vašem počítači nejcennější, jsou Vaše data. Dodáváme řešení bezpečnosti pomocí softwarových nástrojů a zabezpečení sítě pomocí spolehlivých síťových prvků. Zálohování dat řešíme pomocí zdvojených pevných disků v PC (RAID) a/nebo pomocí síťového úložiště NAS. Řešení navrhujeme podle konkrétních podmínek, informujte se proto na naší telefonní lince nebo pomocí formuláře a získejte více informací.

Software

Většina počítačů je dodávána s operačním systémem MS Windows Vista 64-bit. Některé starší aplikace ale tento systém nepodporují, proto dodáváme i sestavy s Windows XP, popřípadě s OS Linux. Samozřejmostí je instalace jakohokoliv jiného software, ať už komerčního nebo OpenSource. V naší nabídce naleznete množství software od běžných kancelářských aplikací, přes antiviry až po vývojářský software.

 
TOPlist