Firmy

Stolní počítače a notebooky

Podle požadavků konkrétního prostředí dodáme počítače vhodné pro nasazení ve firmě. Samozřejmostí je začlenění do stávající sítě, instalace software používaného ve firmě, zabezpečení nejen proti útoku zvenčí, ale také proti neoprávněnému zásahu uživatele. Firemní zákazníci obvykle žádají rychlý servis po dobu několika let, který zajišťujeme ve spolupráci s výrobci PC. Nabízíme také počítače a notebooky vhodné pro průmyslové nasazení v drsných venkovních podmínkách.

Periferie

V naší nabídce naleznete velké množství tiskáren od jednoduchých osobních tiskáren až po velké síťové tiskárny pro měsíční zatížení až 300 000 stran. Pro grafická studia nebo společnosti v oblasti stavebnictví jsou vhodné velkoformátové tiskárny do šíře média až 60 palců. Ve spolupráci s výrobci periferií zajišťujeme servis po dobu několika let na místě. K některým typům tiskáren můžeme nabídnout neoriginální tonerové či inkoustové cartridge a snížit tak razantně cenu za jeden výtisk.

Servery

Z širokého výběru serverů na trhu vybereme vhodný pro Vás, ať už jste firma jekékoli velikosti. Od serveru založeného na obyčejném počítači až po čtyřprocesorové nebo Blade servery nejvyšší kategorie. V naší nabídce také nejdete množství software, ať už se jedná o operační systémy, nebo jiné serverové produkty. U značkových serverů rovněž nabízíme rychlý servis výrobce, podle přání zákazníka i do 4 hodin od nahlášení závady.

Síťová infrastruktura

Navrhneme Vám kompletní síťovou infrastrukturu, včetně RACK skříní, kabelů, switchů, routerů a dalšího vybavení potřebné k provozu sítě. Využíváme spolehlivá zařízení od světoznámých značek (Cisco, 3Com a jiné) a tím našim zákazníkům zajišťujeme bezchybný a zabezpečený provoz sítě. Pokud potřebujete přistupovat k firemním datům od jinud, než z prostor firmy, zřídíme vám VPN, která zajistí zabezpečený přístup zaměstnanců například z domova, nebo kdekoli jsou na cestách.

 
TOPlist